Karrier

Számos új pozíciót hirdetünk meg fiatalos csapatunkba,
ha magadra ismertél ne habozz és jelentkezz!

MARKETING ASSZISTENS

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Marketingkiadványok, hirdetések megjelenésének koordinálása
  • A BPC Rendszerház weboldalának publikálási, szervezési, tervezési feladatainak ellátása
  • Online tartalmak, közösségi média megjelenés összeállítása, frissítése, kezelése
  • Marketing kampányok előkészítése, tervezése, szervezése
  • Aktív kapcsolattartás ügyfeleinkkel, ajánlataink kommunikációja
  • Projektekben, munkacsoportokban való részvétel

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • 3-5 éves szakmai gyakorlat
  • Vevőorientált és marketinges szemléletmód
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Magas fokú kreativitás, innovatív szemlélet
  • Felelősségvállalás és proaktivitás
  • Önálló munkavégzés, ugyanakkor képes csapatban is dolgozni
  • Szakirányú felsőfokú végzettség vagy OKJ-s szakképesítés
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Grafikai programok ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Kreatív, változatos feladatok
  • Versenyképes juttatási rendszer
  • Fiatal, lendületes csapat

WEBPROGRAMOZÓ GYAKORNOKI PROGRAM

BPC Rendszerház Kft elindítja gyakornoki programját! Olyan rátermett, tehetséges és gondolkodó, INFORMATIKAI KARON TANULÓ fiatalok jelentkezését várjuk, akik egy innovatív vállalattól szeretnének szakmai tapasztalatot szerezni!

KI LEHET BPC RENDSZERHÁZ KFT.–NÉL GYAKORNOK?

  • Olyan BSc-, BA-, MSc- vagy MA-szinten tanuló hallgatókat várunk, akik aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkeznek, a kötelező szakmai gyakorlatuk eltöltése alatt valódi elméleti tudást és gyakorlati tapasztalatot kívánnak szerezni!

MILYEN TAPASZTALATTAL, ELMÉLETI TUDÁSSAL KELL, HOGY RENDELKEZZ?

  • html, css, php, mysql, javascript, WordPress tartalomkezelő rendszer ismerete

MIKOR INDUL A GYAKORNOKI PROGRAM?

  • A következő programunk 2016. június 1-én indul.

MENNYI IDEIG TART A GYAKORNOKI PROGRAM?

  • Nyári gyakorlati idő, terveink szerint három hónapig tart. De természetesen alkalmazkodva az egyéni igényekhez.

MILYEN LETERHELTSÉGGEL JÁR A PROGRAMBAN VALÓ RÉSZVÉTEL?

  • Heti 30-40 óra munkavégzés, ami kb. napi 6 óra, rugalmasan beosztva a hallgató és a szervezet igényei szerint.

MILYEN KERETEK KÖZÖTT DOLGOZIK EGY GYAKORNOK A BPC RENDSZERHÁZNÁL?

  • Határozott idejű munkaszerződést kötünk, heti 40 óra munkavégzéssel.
  • Mindezért pedig havi nettó 80 000 Ft, plusz béren kívüli juttatások ütik a szerencsés markát.

Hogyan jelentkezzek?

Küldj nekünk egy emailt a karrier kukac bpcrendszerhaz.hu címre Röviden mutasd be magad és a szakmai tapasztalatod, illetve csatold a szakmai önéletrajzod. A kiválasztás, személyes elbeszélgetés alapján fog történni.

biztonságban szeretné tudni adatait?

Ismerje meg GEOREDUNDÁNS szerverparkunkat és tapasztalja meg a 100%-os adatbiztonság kényelmét!