publikálva: írta: kategória: karrier.

RENDSZERGAZDÁT KERESÜNK

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Végfelhasználók támogatása távfelügyelettel illetve helyszínen
  • Telepítések (szoftveres karbantartás)
  • Gépcserék ügyintézése (hardware-es karbantartás)
  • Rendezvények informatikai rendszerének biztosítása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Pályakezdő, vagy 1-2 éves szakmai gyakorlat
  • Vevőorientált szemléletmód
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Felelősségvállalás és proaktivitás
  • Önálló munkavégzés, ugyanakkor képes csapatban is dolgozni
  • Szakirányú középfokú végzettség vagy OKJ-s szakképesítés
  • MS Office alkalmazások támogató szintű ismerete
  • Windows rendszerek ismerete
  • Alapfokú AD és GPO ismeret

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Kreatív, változatos feladatok
  • Versenyképes juttatási rendszer
  • Fiatal, lendületes csapat

HOGYAN JELENTKEZZEK?

Küldj nekünk egy emailt a allas kukac bpcrendszerhaz.hu címre Röviden mutasd be magad és a szakmai tapasztalatod, illetve csatold a szakmai önéletrajzod. A kiválasztás, személyes elbeszélgetés alapján fog történni.